Co z tym Bobem? (1991)

Co z tym Bobem? 2019-03-13 22:08:30

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Co z tym Bobem?" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • What About Bob?

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 39 min.

Data premiery

  • 1991-05-17

Data premiery DVD

  • 1991-05-17

Studio

  • Touchstone Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Doktor Leo Marvin jest wziętym psychiatrą, autorem bestsellerowej książki, mężem pięknej kobiety i ojcem cudownych dzieci. Pewnego dnia na jego drodze staje Bob, dobroduszny człowiek z problemami, których dotąd nie potrafił rozwiązać żaden psychoanalityk. Bob wierzy, że pomóc może mu tylko doktor Marvin, a że pacjent potrzebuje częstych wizyt, wyrusza za swoim lekarzem nawet na wakacje.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film co z tym bobem? online. Reżyserem filmu jest Frank Oz. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 39 min. Premiera miała miejsce w piątek 17 maj 1991. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Co z tym Bobem?" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Co z tym Bobem?" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.