Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów (2005)

Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów 2018-12-01 19:12:09

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 20 min.

Data premiery

  • 2005-05-19

Data premiery DVD

  • 2005-05-19

Studio

  • 20th Century Fox

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Ostatni rozdział słynnej sagi George'a Lucasa. Po trzech latach nieustannych walk nadchodzi koniec Wojen Klonów. Rada Jedi wysyła Obi-Wana Kenobiego (Ewan McGregor), aby doprowadził przed wymiar sprawiedliwości Generała Grievousa, przywódcę armii Separatystów. Tymczasem na Coruscant kanclerz Palpatine (Ian McDiarmid) rośnie w siłę. Jego daleko idące polityczne zmiany przekształcają pogrążoną w wojnie Republikę w galaktyczne Imperium, zaś on sam ogłasza się Imperatorem. Okazuje się, że ma wielką moc. Wyznaje swojemu najbliższemu sprzymierzeńcowi, Anakinowi Skywalkerowi (Hayden Christensen), prawdziwe źródło jej pochodzenia. Zwabiony potężną mocą Skywalker przechodzi na Ciemną Stronę i staje się złowrogim Darthem Vaderem.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gwiezdne wojny: część iii - zemsta sithów online. Reżyserem filmu jest George Lucas. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Przygodowy. Cały film trwa około 2 godz. 20 min. Premiera miała miejsce w czwartek 19 maj 2005. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.