Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie (2019)

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie 2018-12-21 09:07:34

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2019-12-20

Studio

  • Lucasfilm

Zobacz również

Zarys fabuły

Film "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" to gatunek space fantasy. Premiera produkcji zaplanowana jest na 20 grudnia 2019 roku. "Gwiezdne Wojny" to trylogia filmów składająca się z IX części (łącznie z częścią "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie"). Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w sierpniu 2018 roku, a zakończyły w lutym 2019. Scenariusz został ukończony w lutym ubiegłego roku. Reżyserem filmu miał być Colin Trevorrow, jednak zrezygnował i na jego miejsce został wybrany J.J. Abrams.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gwiezdne wojny: skywalker. odrodzenie online. Reżyserem filmu jest J.J. Abrams. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Przygodowy. Premiera miała miejsce w piątek 20 grudzień 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.