Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (2017)

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi 2018-12-01 19:14:07

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Star Wars: The Last Jedi

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 32 min.

Data premiery

  • 2017-12-15

Data premiery DVD

  • 2017-12-15

Box office

  • $619,117,636

Studio

  • Walt Disney Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Rey (Daisy Ridley), która odnalazła Skywalkera na odciętej od świata wyspie, szkoli się pod jego okiem i okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Tymczasem Kylo Ren (Adam Driver), syn księżniczki Lei (Carrie Fisher) i Hana Solo, dokłada starań, żeby unicestwić siły rebeliantów. Po stronie rebelii znów walczą były szturmowiec Najwyższego Porządku Finn (John Boyega) i genialny pilot Poe Dameron (Oscar Isaac).

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gwiezdne wojny: ostatni jedi online. Reżyserem filmu jest Rian Johnson. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Przygodowy. Cały film trwa około 2 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w piątek 15 grudzień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.