Cud (2014)

Cud 2019-02-28 02:03:11

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Cud" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Miraculum

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 30 min.

Data premiery

  • 2014-02-20

Zobacz również

Zarys fabuły

Czasami po prostu czekamy na cud, który odmieni nasze życie… W zmuszającym do myślenia filmie przenikają się historie wielu bohaterów. Dzieją się równolegle, płynnie przechodząc od jednej do drugiej. Pielęgniarka, która jest świadkiem Jehowy zmienia podejście do swojej wiary opiekując się cudownie ocalałym z katastrofy lotniczej. Zamożna, konserwatywna para topi swoje rozczarowania w alkoholu i hazardzie. Para sześćdziesięciolatków, barman i pracownica parkingu, chcą odkrywać swoje zapomniane namiętności. Pewien człowiek robi wszystko co w jego mocy, by odkupić swoje winy i wsiada do samolotu lecącego na Kubę. Każda z postaci ma wpływ na życie innych. Reżyser jak zawsze ukazuje wizualną finezję i umiejętność opowiadania historii w nietradycyjny sposób. Unikalne podejście czyni go niekonwencjonalnym twórcą, który lubi mroczne opowieści i chce filmować człowieka, ludzi i ludzkość we wszystkich możliwych aspektach.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film cud online. Reżyserem filmu jest Daniel Grou. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 30 min. Premiera miała miejsce w czwartek 20 luty 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Cud" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Cud" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.