Czerwony punkt (2011)

Czerwony punkt 2019-11-28 22:26:04

Źródło: filmweb.pl

Film "Czerwony punkt" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • El Punto Rojo

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Czas trwania

  • 15 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

"Czerwony punkt" to surrealistyczna komedia o początkach Tomatiny – bitwy na pomidory. Pepe ma od urodzenia obsesję na punkcie pomidorów. Gdy dorasta, zakochuje się w Encarnie (córce właściciela warzywniaka), ale spotyka na swojej drodze okrutnego przeciwnika: Alfonsito. Konsekwencje tego miłosnego trójkąta zawiodą nas do zarania bitwy na pomidory w 1945 roku.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film czerwony punkt online. Reżyserem filmu jest Carlos Sánchez Arévalo. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Etiuda. Cały film trwa około 15 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Czerwony punkt" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Czerwony punkt" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.