Czerwony punkt (2017)

Czerwony punkt 2018-12-15 13:14:47

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Czerwony punkt" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 9 min.

Data premiery

  • 2017-02-15

Zobacz również

Zarys fabuły

Podczas oczekiwania na spotkanie biznesowe, Brown (Ewan McGregor) otrzymuje torbę z upominkami od asystentki (Olga Bołądź) Górzyńskiego (Andrzej Grabowski). Wśród prezentów jest laserowy wskaźnik. Znudzony Brown podchodzi do okna i zaczyna się nim bawić. Tymczasem na placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim pada strzał. Biznesmen zostaje uznany za snajpera, a ochroniarze rozpoczynają za nim pościg.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film czerwony punkt online. Reżyserem filmu jest Patryk Vega. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Krótkometrażowy. Cały film trwa około 9 min. Premiera miała miejsce w środa 15 luty 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Czerwony punkt" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Czerwony punkt" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.