Dracula II: Odrodzenie (2003)

Dracula II: Odrodzenie 2018-11-30 15:31:12

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dracula II: Odrodzenie" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Dracula II: Ascension

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 25 min.

Data premiery

  • 2003-06-07

Data premiery DVD

  • 2003-06-07

Studio

  • Miramax

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Do kostnicy trafia zwęglone ciało, po dokładnych oględzinach para młodych studentów stwierdza, iż jest to wampir. Zaintrygowani tym faktem, podmieniają ciała i sami kradną wampira. Wraz ze śmiertelnie chorym profesorem i dwójką przyjaciół próbują przywrócić go do życia, a następnie robią mu badania w celu odnalezienia lekarstwa na nieśmiertelność...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dracula ii: odrodzenie online. Reżyserem filmu jest Patrick Lussier. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 25 min. Premiera miała miejsce w sobota 07 czerwiec 2003. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dracula II: Odrodzenie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dracula II: Odrodzenie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.