Dracula III: Dziedzictwo (2005)

Dracula III: Dziedzictwo 2018-11-30 15:31:14

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dracula III: Dziedzictwo" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Dracula III: Legacy

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Data premiery

  • 2005-07-12

Data premiery DVD

  • 2005-07-12

Studio

  • Miramax

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Przełożony ojca Uffizi chętnie widziałby powrót duchownego do zwyczajnych posług kapłańskich. Jednak pogromca wampirów ma w planach wyprawę do Transylwanii w pogoni za mrocznym księciem. Pomaga mu w tym Luke, młody chłopak, którego dziewczyna jest więziona przez Draculę (Rutger Hauer). Czy uda im się wrócić cało z niebezpiecznej podróży?

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dracula iii: dziedzictwo online. Reżyserem filmu jest Patrick Lussier. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Premiera miała miejsce w wtorek 12 lipiec 2005. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dracula III: Dziedzictwo" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dracula III: Dziedzictwo" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.