Gimme Danger (2016)

Gimme Danger 2018-12-31 05:48:30

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gimme Danger" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 48 min.

Data premiery

  • 2016-08-05

Data premiery DVD

  • 2016-08-05

Box office

  • $439,748

Studio

  • Low Mind Films

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Jim Jarmusch, twórca "Broken Flowers" i "Patersona", swoim nowym filmem składa hołd legendarnej grupie The Stooges i jej liderowi Iggy’emu Popowi. Przesiąknięty punkową energią "Gimme Danger" nie jest jednak fanowską laurką. Iggy Pop i myzycy z The Stooges zdradzają Jarmuschowi historie swoich wzlotów i upadków, blaski i cienie niebezpiecznego życia, a także wspominają największe prowokacje. Motywem przewodnim filmu jest poszukiwanie wolności i twórczej niezależności. W filmie pojawiają się fragmenty ich niezapomnianych koncertów i największe przeboje, takie jak "No Fun" czy nieśmiertelne "I Wanna Be Your Dog".

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gimme danger online. Reżyserem filmu jest Jim Jarmusch. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dokumentalny. Cały film trwa około 1 godz. 48 min. Premiera miała miejsce w piątek 05 sierpień 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gimme Danger" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gimme Danger" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.