Truposze nie umierają (2019)

Truposze nie umierają 2019-06-08 19:42:11

Źródło: filmweb.pl

Film "Truposze nie umierają" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Dead Don't Die

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 43 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

"Truposze Nie Umierają" to film o losach miasteczka Centerville, w którym dzieją się dziwne rzeczy takie jak niezwykłe zachowywanie zwierząt, księżyc jest niżej niż zawsze i godziny przychodzą szybciej. Mieszkańcy, media, a nawet naukowcy nie wiedzą, co się dzieje. W końcu dowiedzieć się możemy tego, że w miasteczku ci, co byli uważani za zmarłych, ożywają. Truposze zaczynają mordować mieszkańców. Ludziom w mieście grozi niebezpieczeństwo i będą musieli się bronić przed falą nieumarłych.

W sennym miasteczku Centerville coś nie gra. Wielki księżyc wisi jakby niżej niż zwykle, godziny dnia przychodzą niespodziewanie, a zwierzęta zachowują się tak, jak nie zachowywały się wcześniej. I nikt nie wie dlaczego. Doniesienia mediów są złowieszcze, naukowcy wydają się skonfundowani. Ale nikt nie przewiduje tego, co za chwilę spotka Centerville – umarli nie umarli. Wstają z grobów i brutalnie polują na żywych. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film truposze nie umierają online. Reżyserem filmu jest Jim Jarmusch. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 43 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Truposze nie umierają" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Truposze nie umierają" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.