Godzilla: II King of the Monsters (Król Potworów) kiedy Premiera i kim jest król Ghidorah ?

Godzilla: II King of the Monsters (Król Potworów) kiedy Premiera i kim jest król Ghidorah ?

Godzilla: II lub King of the Monsters (Król Potworów) ujawnił bliższe spojrzenie na króla Ghidorah, jednego z wybitnych antagonistów w nadchodzącym filmie. Będzie to pierwszy raz, gdy amerykańska produkcja Godzilli wniesie do filmu długoletniego wroga tytułowego kaiju do niszczycielskiej walki, obok Mothry i Rodana.

Godzilla II: Król potworów

Po pojawieniu się nowego zagrożenia Król Potworów powraca, by ponownie przywrócić w przyrodzie równowagę.

Zobacz więcej

Godzilla: Król Potworów ukaże się jeszcze w tym roku i jest kontynuacją przemiany Godzilli w 2014 roku. Będzie to również trzeci film w wspólnym uniwersum Warner Bros MonsterVerse z Warner Bros, który zawiera Kong: Skull Island (Wyspa czaszki)  i w 2020 roku doprowadzi do bitwy pomiędzy potworami Godzillą vs. Kong.

Kong: Wyspa Czaszki

Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku — tak samo pięknej, jak i zdradliwej — nie wie...

Zobacz więcej

Do tej pory wszechświat okazał się bardzo udany, osiągając zarówno pozytywny odbiór krytyczny, jak i solidne zwroty kasowe. Godzilla: Król Potworów powinien udowodnić, że jest największym filmem MonsterVerse, który przeciwstawia Godzillę trzem jego najbardziej znanym przeciwnikom: królowi Ghidorze, Mothrze i Rodanowi.

Król Ghidorah fikcyjny, gigantyczny potwór

Fani mogą teraz, bliżej przyjrzeć się jednemu z tych potworów w Godzilli: Królowi Potworów, czyli królowi Ghidorze. Obrazek, który jest dostępny poniżej, przedstawia trójgłowiastego smoka w ciemnej scenerii, zwróconego w kierunku przeciwnym do tego, co wydaje się być jakimś typem samolotu. Choć obok obrazu nie ujawniono żadnych szczegółów fabularnych, reżyser Michael Dougherty ujawnił, że od dzieciństwa jest fanem fabuły. Ujawnił też, że jest "fantastyczny element", który towarzyszy realizacji filmu Godzilla i że jest to "nie tylko czysta science fiction".

 

Podczas gdy pojawiły się plakaty Godzilla: King of the Monsters pokazujące różne potwory w nadchodzącym filmie, to zdjęcie jest zdecydowanie najlepszym spojrzeniem na Króla Ghidorah w prawdziwym filmie. Daje też fanom jeszcze więcej smaku tego, czego można się spodziewać po filmie, pod względem graficznym i jest to dość efektowne. Jasne jest, że Dougherty i Warner Bros. mają swój budżet w wysokości 200 milionów dolarów, projektując stworzenia, które zarówno upamiętniają ich korzenie, jak i wyglądają na wystarczająco przerażająco dla całej nowej publiczności.Z taką obsadą i potworami jak nigdy dotąd, Godzilla: King of the Monsters ma być wielkim hitem dla Warner Bros. i katapultować ich MonsterVerse na zupełnie nowy poziom trafności.