Godzilla: Miasto na krawędzi bitwy (2018)

Godzilla: Miasto na krawędzi bitwy 2018-12-01 00:44:11

Źródło: filmweb.pl

Film "Godzilla: Miasto na krawędzi bitwy" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Godzilla: Kessen Kidō Zōshoku Toshi

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Na Ziemi Haruo i jego towarzysze kontaktują się z tubylczym plemieniem Houtua. Aby pokonać Godzillę, wyruszają do dawnego laboratorium Mechagodzilli.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film godzilla: miasto na krawędzi bitwy online. Reżyserem filmu jest Hiroyuki Seshita. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Anime. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Godzilla: Miasto na krawędzi bitwy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Godzilla: Miasto na krawędzi bitwy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.