Godzilla: Planeta potworów (2017)

Godzilla: Planeta potworów 2018-12-01 03:26:15

Źródło: filmweb.pl

Film "Godzilla: Planeta potworów" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Godzilla: Kaijū Wakusei

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Grupa zdesperowanych uchodźców chce powrócić na Ziemię 20 000 lat po tym, jak zawładnęła nią Godzilla. Jednak jednemu z nich zależy przede wszystkim na zemście.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film godzilla: planeta potworów online. Reżyserem filmu jest Hiroyuki Seshita. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Anime. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Godzilla: Planeta potworów" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Godzilla: Planeta potworów" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.