Kapitan Marvel Premiera Online Obsada Zwiastun

Kapitan Marvel Premiera Online Obsada Zwiastun

Marvel Studios rozpoczyna nowy rok z nowym spotem telewizyjnym i plakatem filmowym dla kapitana Marvela, pierwszego filmu Marvel Cinematic Universe z 2019 roku. Brie Larson zadebiutuje jako Carol Danvers a.k.a. Kapitan Marvel, członek elitarnego zespołu wojskowego Kree, który kończy na Ziemi i zdaje sobie sprawę, że kiedyś miała tam życie.

Kapitan Marvel będzie kluczową postacią w finałowym etapie trzeciej fazy MCU. Po pojawieniu się w swoim własnym, solowym filmie, dołączy do innych superbohaterów MCU w Avengers: Endgame. Thanos triumfowała jednak w tegorocznych Avengers: Infinity War, kapitan Marvel powinien zrównoważyć skalę w nadchodzącym sequelu, jak Marvel Studios szef Kevin Feige powiedział, że jest "zdecydowanie najsilniejszą postacią, jaką kiedykolwiek mieliśmy".

Zanim jednak Carol będzie w stanie pomóc Avengerom, musi najpierw dowiedzieć się, kim naprawdę jest. Kapitan Marvel jest osadzony w latach 90-tych, z młodszymi wersjami agentów S.H.I.E.L.D. Nicka Furii i Phila Coulsona, a na podstawie trailerów wydaje się, że film będzie ściśle trzymać się jej komiksowego pochodzenia. W nowym spotie telewizyjnym "Climb" poniżej, widzimy Carol złapany w eksplozję, która wygląda bardzo podobnie jak ta, która podarowuje jej Kree power w komiksach, w tym nadludzką siłę i trwałość.

Kapitan Marvel

Ziemska kobieta po kontakcie z obcą rasą Kree otrzymuje nadludzkie moce.

Zobacz więcej

Nie trzeba dodawać, że w pełni siłowy kapitan Marvel okaże się cennym nowym sojusznikiem dla Avengers. Pojawienie się kapitana Marvela w teatrach położy kres nietypowo długiemu okresowi oczekiwania między filmami Marvela, gdyż od premiery Ant Man i Wasp minęło już prawie sześć miesięcy. Na podstawie tego, co widzieliśmy do tej pory, wygląda na to, że będzie lądować z hukiem.

Premiera będzie miała miejsce 8 marca. Dostępny będzie również na platformach VOD. Kliknij link poniżej, aby dowiedzieć się gdzie będzie można go obejrzeć w całości online.

Kapitan Marvel Cały Film Online