Lista Schindlera (1993)

Lista Schindlera 2018-12-23 17:25:20

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Lista Schindlera" uzyskał ocenę 8.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Schindler's List

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 3 godz. 15 min.

Data premiery

  • 1994-02-04

Data premiery DVD

  • 1994-02-04

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Oskar Schindler jest poważanym niemieckim przemysłowcem, który podczas II wojny światowej jest właścicielem dużej fabryki, w której w nieludzkich warunkach pracują Żydzi. Widząc cierpienie tych ludzi zaczyna ratować ich przed śmiercią w obozach koncentracyjnych. Film oparty jest na prawdziwej historii Oskara Schindlera, który podczas wojny ocalił przed śmiercią około 1100 ludzkich istnień.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film lista schindlera online. Reżyserem filmu jest Steven Spielberg. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 3 godz. 15 min. Premiera miała miejsce w piątek 04 luty 1994. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Lista Schindlera" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Lista Schindlera" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.