Mary (1931)

Mary 2019-03-14 21:07:22

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Mary" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 18 min.

Data premiery

  • 1931-03-02

Zobacz również

Zarys fabuły

Jeden z przysięgłych w procesie o morderstwo, pomimo uznania winy i obwieszczenia wyroku skazującego na śmierć, zaczyna wierzyć w niewinność głównej podejrzanej. Postanawia rozpocząć śledztwo na własną rękę i uchronić kobietę od egzekucji.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mary online. Reżyserem filmu jest Alfred Hitchcock. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Kryminał. Cały film trwa około 1 godz. 18 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 02 marzec 1931. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mary" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mary" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.