Nowy klip Król Lwa (2019) prezentuje Timona i PumbęNowy klip Król Lwa (2019)  prezentuje Timona i Pumbę

Disney wypuścił nowy klip dla Króla Lwa 2019 , stawiając Timon i Pumbaa na czele. W głosie Billy'ego Eichnera i Setha Rogena, duet meerkat i warthog ma kluczowe znaczenie dla Simby w radzeniu sobie z tragiczną śmiercią jego ojca Mufasy. Biorąc to pod uwagę, wielu z nich nie może się doczekać, jak reżyser Jon Favreau opowieść o klasycznej narracji radzi sobie z popularnymi postaciami.

Król Lew

Film "Król Lew" opowiada losy potomka królewskiego Simby, który dostanie tron po ojcu Mufasie.Simba to bardzo zapatrzone w ojca lwiątko, które wie, że...

Zobacz więcej

Eichner i Rogen dołączają do obsadzonego gwiazdami głosu Króla Lwa. Donald Glover zapewnia głos Simby, John Oliver jest Zazu, Chiwetel Ejiofor gra Scar, a John Kani głosy Rafiki. Tymczasem legendarny James Earl Jones wciela się w rolę Mufasy, podczas gdy Beyonce Knowles-Carter ożywi Nalę. Współczesny remake ukochanego klasyka Disneya z 1994 roku potrwa 118 minut, czyli 29 minut dłużej niż wersja animowana. Potwierdza to tezę, że nie będzie to zdalne ujęcie. Z tym w mnd, fani są podekscytowani, aby dowiedzieć się, z czego będzie się składał dodatkowy materiał.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Disney wydał mnóstwo materiałów marketingowych dla Krula Lwa, w tym serię spotów telewizyjnych i klipów promocyjnych, które fani mogą się spodziewać, że będą się rozwijać aż do czasu, gdy film trafi do kin. Najnowszy taki klip pochodzi od Rogena, który udostępnił go na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. Krótki klip skupia się na Timonie i Pumbaa pokazując Simbie liny z życia "Hakuna Matata". Dotyczy to również jedzenia robaków w celu zapewnienia przetrwania. Wideo dokucza również powrót Simby do Pride Lands, ponieważ towarzyszą mu Nala, Zazu, Timon i Pumbaa. Obejrzyj pełny klip poniżej.

Ten najnowszy klip Króla Lwa 2019 został wydany na obcasach filmu fabularnego, który oferował fanom zerknięcie na to, co się stało podczas tworzenia filmu. Zawierał on komentarze niektórych zaangażowanych członków obsady, a także Favreau. Był to stosunek z rzeczywistym materiałem filmowym, a jedną z głównych atrakcji tego materiału był kawałek Eichnera, Rogen i Glover wykonują pozytywnie zakaźny "Hakuna Matata". Na koniec Glover, nagradzany muzyk znany również jako Childish Gambino, pochwalił swoich współgwiazdorów, kolejnych ekscytujących fanów, aby usłyszeć tę piosenkę. Oczywiście, poza głównym numerem muzycznym, publiczność może się spodziewać przezabawnego prologu duetu do Simby i Nali "Can You Feel The Love Tonight".