Król Lew (2019)

Król Lew 2018-12-03 17:42:27

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Król Lew" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • The Lion King

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2019-07-18

Studio

  • Walt Disney Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Film "Król Lew" opowiada losy potomka królewskiego Simby, który dostanie tron po ojcu Mufasie.Simba to bardzo zapatrzone w ojca lwiątko, które wie, że pewnego dnia przejmie władze. Nie podoba się to jednak bratu Mufasy, Skazie, ponieważ to on przed narodzinami Simby był prawowitym następcą tronu. Postanawia więc pozbawić życia Mufasie, a Simbe wygnać z królestwa. Wtedy Skaza zostaje władcą tego królestwa. Mimo że Simba został wygnany, poznaje dwójkę przyjaciół i postanawia odzyskać, to co należy się jemu, czyli tron.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film król lew online. Reżyserem filmu jest Jon Favreau. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Premiera miała miejsce w czwartek 18 lipiec 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Król Lew" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Król Lew" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.