Król Lew II: Czas Simby (1998)

Król Lew II: Czas Simby 2019-03-13 23:35:48

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Król Lew II: Czas Simby" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Lion King II: Simba's Pride

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 18 min.

Data premiery

  • 1998-10-27

Data premiery DVD

  • 1998-10-27

Studio

  • Walt Disney Television Animation

Kategoria wiekowa

  • G

Zobacz również

Zarys fabuły

Kiara, córka króla Simby, wymyka się swoim opiekunom i spotyka lwa wyrzutka ze złej ziemi o imieniu Kovu. Niestety ich zabawa szybko się kończy, bo rodzice zaniepokojeni długą nieobecnością dzieci znajdują je w "nieodpowiednim towarzystwie" dla każdego z nich. Przy okazji Zira - matka Kovu - przedstawia Simbie swojego syna jako przyszłego władcę Lwiej Ziemi. Mijają miesiące. Kiara wyrusza na swoje pierwsze polowanie i przy okazji wpada w zasadzkę. Z płonącej sawanny wydostaje ją Kovu. Prosi Simbę o przyjęcie do stada. Król nie wie jednak, że ten ma polecenie zabicia go.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film król lew ii: czas simby online. Reżyserem filmu jest Darrell Rooney. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 18 min. Premiera miała miejsce w wtorek 27 październik 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Król Lew II: Czas Simby" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Król Lew II: Czas Simby" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.