Mulan II (2004)

Mulan II 2018-12-08 12:07:35

Źródło: filmweb.pl

Film "Mulan II" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 19 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

W czasie przygotowań do swojego wesela, Shang i Mulan nagle zostają wysłani na tajemniczą wyprawę, aby eskortować trzy księżniczki do Chang'an w Chinach. Mushu jest zdecydowany za wszelką cenę rozdzielić zakochaną parę po tym, gdy się dowiaduje, że straci swojego strażnika, jeśli Mulan będzie teraz członkiem rodziny Li. Gdy księżniczki jednak zakochują się w swoich strażnikach, Mulan postanawia pomóc im uciec, aby nie musiały poślubić mężczyzn, ktorych nie kochają. To jednak jest sprzeczne z rozkazami cesarza. Do tego jeszcze zostają zaatakowani przez Mongołów i cała przyszłość Chin staje się niepewna.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film mulan ii online. Reżyserem filmu jest Darrell Rooney. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 19 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Mulan II" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Mulan II" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.