Trzy małe świnki (1999)

Trzy małe świnki 2018-12-01 00:38:11

Źródło: filmweb.pl

Film "Trzy małe świnki" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Three Little Pigs

Gatunek

Reżyseria

Czas trwania

  • 50 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Przygody TRZECH MAŁYCH ŚWINEK znane są dzieciom na całym świecie od dawna. Nasi mali bohaterowie uczą nas, bawią i śmieszą. Towarzyszymy im w ich przygodach kiedy budują swoje słomiane, drewniane i murowane domki, tańczą, śpiewają ale i uciekają przed groźnym wilkiem. po raz pierwszy ta wspaniała opowieść zaprezentowana została jako pełnometrażowa animacja łącząca emocje, zagrożenie i humor. Bajka, która przyciąga dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film trzy małe świnki online. Reżyserem filmu jest Darrell Rooney. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 50 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Trzy małe świnki" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Trzy małe świnki" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.