Pan Holmes (2015)

Pan Holmes 2018-11-30 18:17:18

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Pan Holmes" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Mr. Holmes

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 44 min.

Data premiery

  • 2015-07-24

Data premiery DVD

  • 2015-07-24

Box office

  • $14,173,994

Studio

  • Roadside Attractions

Kategoria wiekowa

  • PG

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Minęło wiele czasu odkąd Sherlock Holmes zakończył swoją karierę detektywistyczną. Teraz jest już stary i cierpi na zaniki pamięci oraz problemy z koncentracją. Jedynym jego zajęciem jest pielęgnowanie pasiek z pszczołami. Jednak mimo swojego zniedołężnienia i świadomości bliskiego końca, Sherlock nie chcę odpuścić sprawy, która sprawiła, że odszedł na emeryturę. Usilnie stara się przypomnieć sobie wszystkie szczegóły, żeby zrozumieć, gdzie popełnił błąd.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pan holmes online. Reżyserem filmu jest Bill Condon. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 44 min. Premiera miała miejsce w piątek 24 lipiec 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pan Holmes" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pan Holmes" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.