Pociąg z forsą (1995)

Pociąg z forsą 2018-11-30 22:17:28

Źródło: filmweb.pl

Film "Pociąg z forsą" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Money Train

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 46 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Bohaterami filmu są dwaj policjanci, przyrodni bracia John Powell i Charlie Kaylor, pilnujący porządku w nowojorskim metrze. Mają za zadanie chronić podróżnych przed kieszonkowcami, a także ubezpieczać pociąg, który co noc przewozi miliony dolarów. Charlie jest uzależniony od hazardu i nie raz już z tego powodu popadał w poważne tarapaty, zawsze wtedy mógł liczyć na brata. Ostatnim razem jednak przesadził, więc kiedy nie potrafił spłacić długu, wpadł na szalony pomysł "skoku stulecia". Podstępem wciągnął w ten plan również Johna.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film pociąg z forsą online. Reżyserem filmu jest Joseph Ruben. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 46 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Pociąg z forsą" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Pociąg z forsą" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.