Uwięziona w mroku (2013)

Uwięziona w mroku 2019-02-06 02:04:03

Źródło: filmweb.pl

Film "Uwięziona w mroku" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Penthouse North

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 26 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Zamknięta w sobie, niewidoma dziewczyna po przejściach, Sara (Michelle Monaghan), mieszka w eleganckim apartamencie na wysokim piętrze jednego z nowojorskich wieżowców. Jedyną bliską osobą jest jej chłopak, Ryan (Andrew W. Walker). Pewnego dnia, wracając do mieszkania, Sara potyka się o leżące w kałuży krwi ciało. To jej ukochany, zamordowany przed chwilą przez tajemniczego napastnika. To dopiero początek koszmaru. Bezwzględny przestępca Hollander (Michael Keaton) szuka zemsty - oraz diamentów, rzekomo ukrytych w tym apartamencie. Złapana w pułapkę, odcięta od świata dziewczyna w tej nierównej walce może liczyć tylko na siebie.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film uwięziona w mroku online. Reżyserem filmu jest Joseph Ruben. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 26 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Uwięziona w mroku" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Uwięziona w mroku" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.