Roman J. Israel, Esq. (2017)

Roman J. Israel, Esq. 2018-11-30 16:50:06

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Roman J. Israel, Esq." uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 9 min.

Data premiery

  • 2017-11-22

Data premiery DVD

  • 2017-11-22

Box office

  • $11,887,893

Studio

  • Sony Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Recenzja

Jest to znaczący film wbrew temu, co może prowadzić do tego, że światowa ocena może Cię w to wmówić. To nie całkiem pasuje do formy tłumu miłe hollywoodzki blockbuster i to może stanowić o podziale ocen. Istnieje wiele jedno- i dziesięciogwiazdkowych recenzji, co prowadzi do przeciętnej średniej. Denzel Washington tworzy fascynującą postać, brudną, zaplecze biurowe - konia pracy z ograniczonymi umiejętnościami społecznymi, utknęła w czasie wypaczenia prawnego aktywizmu lat siedemdziesiątych. Chociaż początkowo postrzegamy go bez charyzmy, ma on niezwykły intelekt i czystość przekonań. Nic powierzchownego. Zamiast fabularnych zwrotów akcji, film jest wnikliwy w subtelny sposób zniekształcający stereotypy. Na początku Roman wydaje się być polarnym przeciwieństwem zgrabnego prezesa firmy Colina Farrella. Choć Denzel Washington i jego załoga czerpali z elementów Autyzmu i Syndromu Aspergera w postać, Roman jest w stanie dostosować się do współczesnego świata, i robi to po drodze, popełniając pewne błędy. Jego słabości i wczesne starcia w nowym środowisku korporacyjnym nie czynią z niego i jego antagonistów złoczyńców. Pod koniec filmu zdajemy sobie sprawę z głębokiego wpływu, jaki wywarł na otaczających go ludzi, szczególnie na jego szefa i jego zainteresowania miłosne (cudownie szczera Carmen Ejogo). Film nie jest doskonały w formie. Końcówka jest teleskopowa i nadmiernie optymistyczna, ale to nie zaszkodzi tak naprawdę wpływowi filmu, ponieważ scenariusz IMO jest zasadniczo alegoryczny. Jeśli wolisz bezmyślną rozrywkę - a nie my wszyscy od czasu do czasu - to nie jest to najlepsze rozwiązanie. Jeśli jednak masz jakąś intelektualną zamiłowanie i współczucie dla bliźniego, to nie wszystko jest takie trudne do naśladowania. Portret Denzela Waszyngtona utrzymywał mnie w ryzach. Jego charakter uważam za bardzo sympatyczny. Być może nie zasługuje na doskonałą ocenę 10 - bliską - ale nie zasługuje też na ocenę 1: Denzel Washington był nominowany do nagród Akademii, Złotego Globu i Gildii Aktorów Filmowych za tę rolę.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film roman j. israel, esq. online. Reżyserem filmu jest Dan Gilroy. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 9 min. Premiera miała miejsce w środa 22 listopad 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Roman J. Israel, Esq." jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Roman J. Israel, Esq." na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.