Shazam! 2019 Nowy zwiastun podobno nadchodzi w połowie stycznia

Shazam! 2019  Nowy zwiastun podobno nadchodzi w połowie stycznia

Drugi zwiastun dla Shazam! Wyreżyserowany przez Davida F. Sandberga następny film DCEU zadebiutuje jako tytułowa postać Zachary'ego Leviego, obok Ashera Anioła grającego swoje ludzkie alter-ego, młodego Billy'ego Batsona. Podwójna osobowość bohatera podejmie się roli doktora Sivany, którą powoła do życia Mark Strong. Niewiele wiadomo o specyfice fabuły filmu, ponieważ Warner Bros. ściśle trzyma szczegóły pod okularami. Ale historia powstania najnowszego superbohatera w bloku komiksowym Warner Bros. będzie się poszczycić bardziej lekkim i przyjaznym dla rodziny tonem, ale bez quippy one-linerów, z których MCU jest znana.

Działania marketingowe Warner Bros. zostały wyzerowane na Aquamanie Jamesa Wana z Jasonem Momoa w roli głównej w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ale teraz, skupienie się na Shazam. I na podstawie najnowszych informacji, nowy trailer do filmu może zadebiutować jeszcze w tym miesiącu.

Shazam!

Zobacz więcej

W zeszłym miesiącu pojawiła się informacja, że nadchodzi zupełnie nowy zwiastun. Podkreślone przez Levi'ego, że to już niedługo , wielu oczekiwało, że spadnie na Comic-Con Experience Brazil 2018. Podczas imprezy pokazano nowe materiały filmowe, ale nie zostały one udostępnione publicznie, chociaż opis klipu szybko znalazł się w sieci. Nie wiadomo, czy przychodzący będzie taki sam jak ten, który został pokazany na konwencji, ale niezależnie od tego, fani już się o niego domagają.

Biorąc pod uwagę fakt, że Shazam! W związku z tym, że w ciągu trzech miesięcy trafi się na teatry, ma sens, że drugi zwiastun tego ruchu zostanie wprowadzony raczej wcześniej niż później. Z super filmem z superbohaterem, rozpoczynającym tegoroczny huczny sezon - Captain Marvel (8 marca) i Avengers: Endgame (26 kwietnia) zagrali w reżyserii Sandberga - Warner Bros. z pewnością chce jak najszybciej rozpocząć oficjalną kampanię marketingową.

Pierwsza zwiastun Shazam! został pozytywnie przyjęty przez publiczność - to już świetny początek, zwłaszcza że DCEU wprowadza zupełnie nowy charakter. Ponieważ fani nie widzieli jeszcze bohatera w akcji, dla Sandberga i jego ekipy ważne było, aby przekazać właściwy przekaz o bohaterze i o tym, co jego przyjazd będzie oznaczał dla serii. Ludzie zaangażowani w projekt nie szczędzili nic poza większymi i lepszymi niespodziankami na drugi z trailerów, potęgując tym samym emocje związane z nadchodzącym wydaniem drugiego z nich.