Spider-Man Uniwersum (2018)

Spider-Man Uniwersum 2018-11-30 12:45:08

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Spider-Man Uniwersum" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2018-12-14

Studio

  • Sony Pictures

Zobacz również

Zarys fabuły

Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Spider-Man krzyżuje równoległe wymiary i zespoły z Spider-Men tych wymiarów, aby zatrzymać zagrożenie dla całej rzeczywistości.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film spider-man uniwersum online. Reżyserem filmu jest Bob Persichetti. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Premiera miała miejsce w piątek 14 grudzień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Spider-Man Uniwersum" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Spider-Man Uniwersum" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.