Sprzymierzeni (2016)

Sprzymierzeni 2018-11-30 18:15:14

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Sprzymierzeni" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Allied

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 4 min.

Data premiery

  • 2016-11-23

Data premiery DVD

  • 2016-11-23

Box office

  • $40,069,087

Studio

  • Paramount Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

1942 rok, Afryka Północna. Max Vatan (Pitt), oficer wywiadu, spotyka na swej drodze działaczkę francuskiego Ruchu Oporu Marianne Beausejour (Cotillard), zaangażowaną w śmiertelnie niebezpieczną misję na tyłach wroga. Ich związek torpeduje ekstremalna presja związana z trwającą wojną. 

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film sprzymierzeni online. Reżyserem filmu jest Robert Zemeckis. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 2 godz. 4 min. Premiera miała miejsce w środa 23 listopad 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Sprzymierzeni" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Sprzymierzeni" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.