Witajcie w Marwen (2018)

Witajcie w Marwen 2018-12-15 10:01:31

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Witajcie w Marwen" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Welcome to Marwen

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 56 min.

Data premiery

  • 2018-12-21

Data premiery DVD

  • 2018-12-21

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Kiedy niszczycielski atak zrujnuje życie Mark'a Hogancamp (Carell) i wymazuje wszystkie wspomnienia, nikt nie spodziewa się powrotu do zdrowia. Łącząc fragmenty starego i nowego życia, Mark skrupulatnie tworzy cudowne miasto, w którym może leczyć i być bohaterski. Budując zdumiewającą instalację artystyczną - świadectwo najpotężniejszych kobiet, jakie zna - poprzez swój świat fantazji, Mark czerpie siłę do triumfu w świecie rzeczywistym.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film witajcie w marwen online. Reżyserem filmu jest Robert Zemeckis. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 1 godz. 56 min. Premiera miała miejsce w piątek 21 grudzień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Witajcie w Marwen" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Witajcie w Marwen" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.