Strach (1996)

Strach 2018-11-30 20:16:25

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Strach" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Fear

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 37 min.

Data premiery

  • 1996-04-12

Data premiery DVD

  • 1996-04-12

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Po śmierci matki, Nicole zmuszona jest zamieszkać z ojcem. Ojciec Nicole ma nową rodzinę, dlatego 16-latka początkowo buntuje się przeciwko niemu. Pewnego dnia poznaje Davida McCalla i od razu zakochuje się w chłopaku. Po pewnym czasie dziewczyna decyduje się przedstawić go swojemu ojcu. Ojciec podchodzi sceptycznie do Davida i chce by córka zakończyła ten związek. Zbuntowana Nicole ani myśli słuchać ojca. Jednak już wkrótce okazuje się, iż David nie jest taki święty.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film strach online. Reżyserem filmu jest James Foley. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 37 min. Premiera miała miejsce w piątek 12 kwiecień 1996. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Strach" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Strach" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.