Strażnicy cnoty (2018)

Strażnicy cnoty 2018-11-30 16:50:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Strażnicy cnoty" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Blockers

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 42 min.

Data premiery

  • 2018-04-06

Data premiery DVD

  • 2018-04-06

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Kiedy rodzice trzech nastoletnich dziewczyn poznają treść ich wspólnej umowy o utracie dziewictwa podczas balu wieńczącego rok szkolny, postanawiają zrobić wszystko, by pokrzyżować im plany.

Trzech rodziców próbuje powstrzymać swoje córki przed utratą dziewictwa w noc promową.

Recenzja

Udało mi się to zobaczyć wczoraj wieczorem na projekcji z wyprzedzeniem i cieszę się, że tak się cieszę, ponieważ jest to funt za funt, jedna z najlepszych komedii amerykańskich, które zostaną wydane w tym dziesięcioleciu. Problem z większością komedii (jeśli nie są to już projekty ogólne, przerobione, studyjne) polega na tym, że śmiech zwęża się po pierwszej godzinie lub tak, że film zaczyna wysuwać na pierwszy plan bardziej dramatyczne elementy, zwykle (i niestety) ze szkodą dla siebie. BLOKERS nie ma takiego problemu. Jest to nie tylko jeden z najbardziej śmiesznych filmów, jakie kiedykolwiek oglądałem, zapakowany z absolutnie zabawnymi liniami i sytuacjami, ale także jest w stanie dostarczyć emocjonalnie satysfakcjonującą opowieść w tym procesie. Reżyser Kay Cannon i współscenarzyści Brian i Jim Kehoe wziąć genialne przesłanki i uruchomić z nim, dostarczając powitalny feministyczny spin na nastoletnich komedii seksualnej, że ostatecznie (i odświeżająco) kończy się na seks pozytywną nutę. Co więcej, w przypadku komedii zespołowej z ulgą zauważyłem, że nie ma jednego słabego ogniwa w całej obsadzie. Każdy człowiek dostaje swój moment w świetle reflektorów. Jednak w przypadku filmu, w którym konsekwentnie pojawiają się świetne występy na całym świecie, BLOCKERS nadal prezentuje MVP w Ike Barinholtz, który gra Huntera, jednego z trzech głównych rodziców. Barinholtz to absolutny scenograf, uzbrojony w absolutnie perfekcyjną dostawę. Nie jest hiperbolą sugerowanie nominacji Barinholtza do Oscara w przyszłym roku. Człowiek na to zasługuje, ale dla wszystkich swoich rażących gagów i szczerej dyskusji o seksie nastolatków i utracie dziewictwa, film nigdy nie traci z oczu tego, co próbuje powiedzieć. Jest to w równym stopniu film o trzech nastoletnich dziewczynach, które znalazły swoje miejsce w świecie (poważnie, sposób, w jaki jeden z nastoletnich bohaterów jest obsługiwany jest pitch-perfect), jak i o rodzicielstwie i nauce, aby pozwolić swoim dzieciom dorastać. I choć niektórzy mogą uznać to za znak, że film jest zdezorientowany co do potencjalnych odbiorców, to jednak uważam, że jest to znak, że ma szeroki rozgłos w całej specyfikacji....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film strażnicy cnoty online. Reżyserem filmu jest Kay Cannon. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 42 min. Premiera miała miejsce w piątek 06 kwiecień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Strażnicy cnoty" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Strażnicy cnoty" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.