Święty Paweł (2000)

Święty Paweł 2019-03-17 10:16:34

Źródło: filmweb.pl

Film "Święty Paweł" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • San Paolo

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 50 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Paweł pierwotnie nazywał się Saul, a w spolszczonej wersji Szaweł. Pochodził z żydowskiej rodziny mającej obywatelstwo rzymskie i zamieszkałej w Tarsie w Anatolii. Kształcił się pod okiem słynnego rabbiego Gamaliela w Jerozolimie, by zostać rabinem. Filmowa historia przyszłego apostoła rozpoczyna się w czasach jego młodości. Był wtedy pełen nietolerancji wobec rodzącego się chrześcijaństwa.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film święty paweł online. Reżyserem filmu jest Roger Young. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biblijny. Cały film trwa około 2 godz. 50 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Święty Paweł" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Święty Paweł" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.