Szalona impreza (1998)

Szalona impreza 2018-11-30 20:03:07

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Szalona impreza" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Can't Hardly Wait

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 40 min.

Data premiery

  • 1998-06-12

Data premiery DVD

  • 1998-06-12

Studio

  • Columbia Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

W szkolnym życiu każdego amerykańskiego nastolatka liczą się tylko dwa wydarzenia: słynny "prom", czyli pierwszy prawdziwy bal oraz impreza organizowana na koniec liceum. To noc, podczas której można przełamać stereotypy, pokazać ludziom jakim się jest naprawdę i wyeksponować swoje prawdziwe "ja". Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja na wyznanie ukochanej osobie uczuć, które się ukrywało przez lata szkoły średniej. Amanda (Jennifer Love Hewitt), najpopularniejsza dziewczyna w szkole przejrzała na oczy i zorientowała się jak ograniczony jest jej chłopak, Mike (Peter Facinelli). Chce przekonać wszystkich na imprezie, że nie jest zadufana w sobie. Kenny Fisher (Seth Green) jest typem pozera, którego wszystkie dziewczyny omijają szerokim łukiem, właśnie ze względu na jego sztuczność i głupkowatość. Preston (Ethan Embry) to miły, sympatyczny chłopak, zupełnie niezauważany przez otoczenie. Od dawna potajemnie podkochuje się w pięknej Amandzie.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film szalona impreza online. Reżyserem filmu jest Deborah Kaplan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 40 min. Premiera miała miejsce w piątek 12 czerwiec 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Szalona impreza" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Szalona impreza" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.