Szczęściarz (1993)

Szczęściarz 2019-03-14 21:19:59

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Szczęściarz" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Mr. Wonderful

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 1993-10-15

Data premiery DVD

  • 1993-10-15

Studio

  • Warner Home Video

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Gus (Matt Dillon) chce otworzyć własny interes. Na przeszkodzie stoją jednak kłopoty finansowe związane z płaceniem alimentów na rzecz byłej żony, Lee (Annabella Sciorra). Postanawia znaleźć dla niej męża. Kolejni kandydaci nie zdają jednak egzaminu, a randki są źródłem kolejnych licznych perypetii, kto zostanie szczęśliwym wybrańcem?

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film szczęściarz online. Reżyserem filmu jest Anthony Minghella. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w piątek 15 październik 1993. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Szczęściarz" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Szczęściarz" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.