Szczęściarz (1998)

Szczęściarz 2019-03-16 00:57:56

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Szczęściarz" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • You Lucky Dog

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Data premiery

  • 1998-06-27

Data premiery DVD

  • 1998-06-27

Studio

  • Chesler/Perlmutter Productions

Kategoria wiekowa

  • TV-G

Zobacz również

Zarys fabuły

Psi psychiatra Jack Morgan leczy cierpiącego na depresję Lucky'ego. Niespodziewanie umiera bogaty właściciel czworonoga, zostawiając Lucky'emu w spadku swoją posiadłość. Zgodnie z ostatnią wolą pana Windsora Jack, jako nowy opiekun psa, ma tam zamieszkać razem z nim. Wkrótce przyjdzie mu bronić majątku swojego podopiecznego przed pazernymi krewnymi nieboszczyka.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film szczęściarz online. Reżyserem filmu jest Paul Schneider. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Premiera miała miejsce w sobota 27 czerwiec 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Szczęściarz" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Szczęściarz" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.