Trujący bluszcz II (1996)

Trujący bluszcz II 2019-03-16 01:10:43

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Trujący bluszcz II" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Poison Ivy II

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 46 min.

Data premiery

  • 1996-02-02

Data premiery DVD

  • 1996-02-02

Studio

  • New Line Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Lily rozpoczyna naukę w Kalifornii. Pewnego dnia znajduje pudełko z rzeczami dziewczyny, której nigdy nie spotkała. Poprzednią właścicielką pudełka była Ivy, bohaterka pierwszej części filmu. Są w nim nagie zdjęcia i pamiętnik. Lily zaczyna czytać pamiętnik, pod wpływem ktorego zaczyna się zmieniać.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film trujący bluszcz ii online. Reżyserem filmu jest Anne Goursaud. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 46 min. Premiera miała miejsce w piątek 02 luty 1996. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Trujący bluszcz II" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Trujący bluszcz II" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.