W objęciach wampira (1995)

W objęciach wampira 2019-03-15 23:26:53

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "W objęciach wampira" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Embrace of the Vampire

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Data premiery

  • 1995-05-30

Studio

  • General Media Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Alyssa Milano gra Charlottę, uczuciową i niewinną studentkę pierwszego roku, która jest uwodzona przez obsesyjnego ukochanego. Ukochany, który przychodzi do niej tylko w snach: ciemny, przystojny wampir, który dotyka jej nie omijając miejsc zakazanych, co budzi jej namiętność. Jest ona wciągana coraz bardziej i głębiej przez wampira w erotyczny świat cielesnej przyjemności, Charlotte jest zmuszona dokonać wyboru między chłopakiem z uczelni a jej nocnym ukochanym, między słodkim romansem i nieposkromioną żądzą, między miłością jasnego dnia a potęgą ciemności, między prawdziwą miłością a wiecznym posiadaniem.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film w objęciach wampira online. Reżyserem filmu jest Anne Goursaud. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Erotyczny. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w wtorek 30 maj 1995. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "W objęciach wampira" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "W objęciach wampira" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.