Tysiąc bohaterów (1992)

Tysiąc bohaterów 2019-03-16 10:28:24

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Tysiąc bohaterów" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Crash Landing: The Rescue of Flight 232

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Data premiery

  • 1992-02-24

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

W czerwcu 1989r. wstrząsnęła światem wiadomość o rozbiciu się samolotu Amerykańskich Linii Lotniczych w Iowa. Podjęto heroiczną walkę o uratowanie pasażerów i załogi. Poświęcenie i ofiarność całej społeczności spowodowały cudowne ocalenie 189 ludzi z 296 znajdujących się na pokładzie. Dzięki mobilizacji Straży Pożarnej, lekarzy, pielęgniarek, farmerów dokonano rzeczy wręcz niemożliwej 189 pozostałych przy życiu przewieziono do szpitali w ciągu 46 minut. Heroiczna walka wzbudziła podziw świata. "Tysiąc bohaterów" to ich historia.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film tysiąc bohaterów online. Reżyserem filmu jest Lamont Johnson. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 24 luty 1992. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Tysiąc bohaterów" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Tysiąc bohaterów" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.