X-Men: Mroczna Phoenix (2019) najnowsza okładka zwiastun / trailer dziś w nocy - gdzie i kiedy premiera online ?X-Men: Mroczna Phoenix (2019) najnowsza okładka zwiastun / trailer dziś w nocy - gdzie i kiedy premiera online ?

Nowy plakat filmowy X-MEN: Mroczna Phoenix (2019) ukazuje się nakładem 20th Century Fox, zapowiadając przybycie kolejnego trailera do nadchodzącego filmu X-Men. Disney kończy obecnie transakcję nabycia aktywów filmowych Fox, w tym praw do filmów X-Men i Fantastic Four. Ale do czasu zamknięcia tej transakcji, Fox kontynuuje prace nad planowaną premierą, w tym nad dwoma odcinkami filmów X-Men z 2019 roku: MROCZNA PHOENIX i NOWI MUTANCI (2019).

 

X-Men: Mroczna Phoenix

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles...

Zobacz więcej

W następstwie X-Men: Apocalypse , X-Men: Mroczna Phoenix zobaczymy powrót wszystkich głównych bohaterów z prequelowej serii X-Men, aby dostosować fabułę komiksową Sagi Mrocznego Feniksa . Fabuła została wcześniej zaadoptowana w oryginalnym filmie X-Men filmu X-MEN: OSTATNI BASTION , ale po X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE (2014) zasadniczo przerobił ciągłość serii, filmowcy mają drugą szansę, aby dostosować Sagę Mrocznego Feniksa. Teraz długoletni producent X-Men Simon Kinberg reżyseruje X-MEN: MROCZNA PHOENIX , który gra Sophie Turner z gry Game of Thrones jako Jean Grey. Pierwszyzwiastun zwiastuna Dark Phoenix zadebiutował we wrześniu 2018 roku i teraz wygląda na to, że wkrótce pojawi się następny trailer.

X-Men: Apocalypse

Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, którego od zarania cywilizacji czczono niczym boga. Apocalypse przejął moce wielu i...

Zobacz więcej

 

Oficjalne X-Men Films na Twitter ujawnił nowy plakat dla X-Men: Mroczna Phoenix i potwierdził następny trailer przyjedzie "jutro wieczorem". Plakat zawiera przód i środek Jeana, wspierany przez członków zespołu profesora X (James McAvoy) X-Men (James McAvoy) oraz własnych sprzymierzeńców Magneto (Michael Fassbender) mutantów, w tym Cyklopów (Tye Sheridan), Beast (Nicholas Hoult), Mystique (Jennifer Lawrence), Storm (Alexandra Shipp), Nightcrawler (Kodi Smit-McPhee), Quicksilver (Evan Peters), Selene (Kota Eberhardt) i Red Lotus (Andrew Stehlin). Zobacz plakat poniżej.

X-Men: Mroczna Phoenix od dawna jest w produkcji w Fox i jego data premiery została dwukrotnie przesunięta z powrotem, aby umożliwić przesuniecia, które okazały się trudne do zaplanowania z powodu filmu na żądanie obsady. Jednak opóźnienia w produkcji i wydaniu spowodowały niepokój wśród fanów X-Men, a oni bez wątpienia są chętni, aby zobaczyć więcej materiałów filmowych X-Men: Mroczna Phoenix. Na szczęście, nowy trailer filmowy jest nieuchronne i miejmy nadzieję, że assuage fan obawy przed datą premiery filmu tego lata, kiedy fani będą mogli zobaczyć Dark Phoenix dla siebie.