Breathe In (2013)

Breathe In 2019-03-07 19:41:24

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Breathe In" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 2013-07-19

Data premiery DVD

  • 2013-07-19

Box office

  • $55,881

Studio

  • Cohen Media Group

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Zanim wiolonczelista Keith Reynolds (Guy Pearce) został nauczycielem był zwykłym muzykiem próbującym swoich sił w Nowym Jorku. Kilka lat później Keith ustatkował się wraz ze żoną Megan (Amy Ryan). Kiedy ich córka Lauren (Mackenzie Davis) przygotowuje się do ostatniego roku szkoły średniej, mężczyzna coraz częściej myśli o swojej przeszłości. Tymczasem koncert, w którym uczestniczy jako wiolonczelista dla cenionych symfonii na Manhattanie, daje przyjemne wytchnienie od życia jako głowa rodziny. Lecz kiedy Megan decyduje się ugościć u siebie Brytyjkę, Sophie (Felicity Jones) z wymiany zagranicznej, nieszczęśliwy muzyk dostrzega okazję, by raz jeszcze poczuć coś niezwykłego, co odmieni jego życie.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film breathe in online. Reżyserem filmu jest Drake Doremus. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w piątek 19 lipiec 2013. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Breathe In" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Breathe In" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.