Nowość (2017)

Nowość 2018-12-01 03:19:15

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Nowość" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Newness

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 52 min.

Data premiery

  • 2017-11-03

Kategoria wiekowa

  • UNRATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Amerykanin Martin jest farmaceutą, a pochodząca z Hiszpanii Gabi fizjoterapeutką. Pewnej nocy spotykają się w Los Angeles dzięki popularnej aplikacji randkowej. W planach nie mieli żadnych zobowiązań, jednak zaangażowali się w tę relację. Z czasem ich związek staje się zbyt zwyczajny. A gdyby znowu spróbować czegoś nowego, ekscytującego? Millenialsi, próbujący odnaleźć się w kulturze rodem z aplikacji randkowych, mierzą się ze swoimi fizycznymi i emocjonalnymi granicami.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film nowość online. Reżyserem filmu jest Drake Doremus. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 52 min. Premiera miała miejsce w piątek 03 listopad 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Nowość" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Nowość" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.