Całując niebo (1998)

Całując niebo 2019-03-16 09:55:23

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Całując niebo" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Kiss the Sky

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Data premiery

  • 1999-10-09

Data premiery DVD

  • 1999-10-09

Studio

  • MGM Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Gdy para długoletnich przyjaciół odkrywa nagle, że ich życie nabrało zawrotnego tempa, a kryzys wieku średniego zbliża się ogromnymi krokami, wyruszają w wypełnioną erotyzmem, niebezpieczną dla psychiki przygodę. Po latach nieustającego napięcia i pełnej mobilizacji w dążeniu do pieniędzy i kariery, dwaj najlepsi przyjaciele Jeff (William Petersen) i Marty (Gary Cole) czują się rozczarowani, zmęczeni i zniecierpliwieni. Aby pozbyć się dręczących ich demonów, wymyślają zamorską podróż służbową, która szybko przeradza się w prawdziwą ucieczkę. Na rajskiej, tropikalnej wyspie obaj zakochują się w tej samej pięknej kobiecie (Sheryl Lee). Nie bacząc na niebezpieczeństwo i bezsens takiego związku decydują się pozostawić swe rodziny daleko w domach i brnąć w miłosny trójkąt pełen erotycznych i duchowych doznań. Z boku przygląda się temu wszystkiemu podejrzany mnich buddyjski (Terence Stamp). Ale nawet w tym rajskim świecie zdarzają się kłopoty, które wystawiają na ostateczną próbę przyjaźń i miłość.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film całując niebo online. Reżyserem filmu jest Roger Young. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Premiera miała miejsce w sobota 09 październik 1999. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Całując niebo" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Całując niebo" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.