Ciemniejsza strona Greya (2017)

Ciemniejsza strona Greya 2018-11-30 21:04:16

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Ciemniejsza strona Greya" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Fifty Shades Darker

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 55 min.

Data premiery

  • 2017-02-10

Data premiery DVD

  • 2017-02-10

Box office

  • $114,376,885

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Druga część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana...

Christian i Ana decydują się na ponowne rozpalenie swojego związku, z wyjątkiem tego, że tym razem nie ma więcej zasad lub kar. Kiedy zaczynają przyzwyczajać się do nowego związku, przeszłość chrześcijanina zaczyna nawiedzać Anę, gdy chrześcijanka zmaga się z jego najgłębszymi myślami.

Recenzja

Naprawdę podobał się Fifty Shades Darker?? i ogólnie rzecz biorąc, to 2. miejsce w trylogii zostało zrobione ładnie. Miał cały romans, emocje, napięcie i oczywiście płeć, której brakowało w pierwszym z nich. Świetna praca z scenariuszem, ponieważ próbuje dostać wszystko z książki do 2 godzin filmu rozcieńczyć historię zbyt wiele , więc rozumiem, dlaczego niektóre postacie lub historie zostały pominięte lub zmienione. Mógłby być może dotknąłby bazy z psychiatrą jako postać w filmie, więc można naprawdę zrozumieć, jak wiele wysiłku emocjonalnego Christian robi, aby zmienić na lepsze. Nie jestem pewien, dlaczego krytycy są tak surowi. Może po prostu nie rozumieją przesłanek tej pięknej, niepowtarzalnej historii miłosnej. Spójrz .... to nie ma być akademia nominowany film nominowany do nagrody, jeśli chcesz, a następnie def zobaczyć Lwa, ( który absolutnie zasługuje na wygraną dla najlepszego obrazu) . W każdym razie, cieszyłem się tym filmem znacznie bardziej niż niektóre z krytycznie przyjętych filmów, do których poszedłem z powodu ocen krytyka. Dlatego też, jeżeli kochasz historię miłosną Christiana i Anastazji, to z pewnością spodoba ci się ten film. To poszło szybko, był zabawny film, aby zobaczyć i jak książki, byłem smutny, że to się skończyło. Ja nawet zobaczyłbym to jeszcze raz. Def kupi go, gdy pojawi się na DVD.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ciemniejsza strona greya online. Reżyserem filmu jest James Foley. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 55 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 luty 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ciemniejsza strona Greya" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ciemniejsza strona Greya" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.