Nowe oblicze Greya (2018)

Nowe oblicze Greya 2018-11-30 16:54:15

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Nowe oblicze Greya" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Fifty Shades Freed

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Data premiery

  • 2018-02-09

Data premiery DVD

  • 2018-02-09

Box office

  • $95,599,460

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Anastazja i chrześcijanin biorą ślub, ale Jack Hyde nadal zagraża ich związkowi.

Recenzja

50 Shades Freed zawija trylogię w satysfakcjonujący, jeśli nie zaskakujący sposób. Chrześcijanie i Anastazja nieść ich związek do logicznego wniosku dla wielu ludzi w miłości - poślubić. Dla dramatycznego napięcia bohaterowie Chrześcijanina i Anny zajmują się wieloma problemami, które nękają ludzi w błogości ślubnej, w tym pragnieniem chrześcijanina, by kontrolować pragnienie Anny kontra pragnienie Anny o niepodległość. Niestety, wiele z najlepszych scen zostało zepsutych przez umieszczenie ich w przyczepach filmowych - jeśli widziałeś przyczepy, możesz już wymyślić kilka ważnych i przełomowych punktów fabuły. Aby być sprawiedliwym, 50 Shades Freed to oczywiście praca miłości dla każdej zaangażowanej osoby. Wszyscy aktorzy wykraczają poza i ponad to, a reżyseria i montaż są bardziej niż odpowiednie. Film nie spodoba się wszystkim, ani nie powinien się spodobać. Jednak ilość nienawiści i niskie oceny na Fandango, na Rotten Tomatoes i na lMDB są świadectwem liczby umysłów we współczesnym społeczeństwie, które krzyczą o wyzwolenie seksualne. Dlaczego miałbyś spędzać czas oglądając film, który gloryfikuje coś, co uważasz za niewłaściwe? Jeśli BDSM obraża cię, po co oglądać film z kinky sex przedstawiony w jego centrum? Kto wymusza na tobie te "tortury"? Jeśli nie płacisz za recenzje filmów, nie musisz oglądać niczego, co Cię obraża. Na przykład: Jeśli nie lubisz lub nie chcesz uprawiać seksu, to przestępstwem jest wymuszanie na tobie (nazywa się to gwałtem). innymi słowy: DON't REVIEW RUCHOMOŚCI, KTÓRE SĄ TYLKO lubią, chcą LUB UNDERSTAND; w końcu będziecie znacznie szczęśliwsi. Oglądaj, co chcesz - ale staraj się zachować otwarty umysł, ponieważ większość projektów filmowych wymaga tysięcy roboczogodzin pracy, planowania i realizacji. Rezultat końcowy nigdy nie jest pewny - ale każdy ma marzenie, a czasami to marzenie podzielają inni - kibice. Nie mów nam, czym jest sztuka. Nie mów nam, co nam się nie podoba, a my postaramy się zrobić to samo. Chipper F. Xavier, Esq.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film nowe oblicze greya online. Reżyserem filmu jest James Foley. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Premiera miała miejsce w piątek 09 luty 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Nowe oblicze Greya" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Nowe oblicze Greya" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.