Przekręt doskonały (2003)

Przekręt doskonały 2018-11-30 16:47:13

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Przekręt doskonały" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Confidence

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 2003-04-25

Data premiery DVD

  • 2003-04-25

Box office

  • $12,148,629

Studio

  • Lions Gate Releasing

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Niezwykle inteligentny oszust Jake Vig właśnie okantował na tysiące dolarów Lionela Dolby. Zrobił to z pomocą swojej paczki: Gordo, Shillsa Milesa, Big Ala oraz dwóch skorumpowanych policjantów z LAPD Lloyda Whitwortha i Omara Manzano. Kiedy okazuje się, że Lionel i Big Al nie żyją staje się jasne, że paczka tak naprawdę nie okantowała Lionela. On był tylko płotką. Grubą rybą jest ekscentryczny boss świata przestępczego Winston King, u którego Lionel był księgowym. Jake nigdy nie stroni od wyzwań, więc oferuje że spłaci Kinga. Chce dokonać największego oszustwa w życiu. Cel? Morgan Gillette, bankier z dużymi powiązaniami ze zorganizowaną przestępczością. Jake po przeanalizowaniu sytuacji decyduje, żeby do grupy dołączyła obcesowa blond złodziejka kieszonkowa Lily (Rachel Weisz). Kiedy Lily przyjeżdża na robotę z włosami świeżo pofarbowanymi na czerwono, Jake odczytuje to jako zły znak. Na domiar złego Jake ma na głowie agenta FBI Gunthera Butana (Andy Garcia) i Travisa (Chestnut). Aby pokonać wszystkie przeszkody i spłacić swój dług, Jake i jego grupa muszą być zawsze krok przed policją.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film przekręt doskonały online. Reżyserem filmu jest James Foley. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w piątek 25 kwiecień 2003. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Przekręt doskonały" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Przekręt doskonały" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.