Miłość, szmaragd i krokodyl (1984)

Miłość, szmaragd i krokodyl 2018-11-30 19:45:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Miłość, szmaragd i krokodyl" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Romancing the Stone

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Data premiery

  • 1984-03-30

Data premiery DVD

  • 1984-03-30

Studio

  • Twentieth Century Fox Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Joan Wilder autorka bestsellerowych powieści przygodowych otrzymuje z Kolumbii od nieżyjącego szwagra list z mapą na której zaznaczono pewne miejsce. Najpierw niezainteresowana sprawą zmienia zdanie po telefonie od dwóch gangsterów, którzy w Kolumbii uprowadzili jej siostrę. Joan za wszelką cenę postanawia ratować siostrę i wyrusza do Kolumbii.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film miłość, szmaragd i krokodyl online. Reżyserem filmu jest Robert Zemeckis. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Premiera miała miejsce w piątek 30 marzec 1984. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Miłość, szmaragd i krokodyl" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.