Producent Bumblebee myśli, że film Optimus Prime Solo byłby trudny

Producent Bumblebee myśli, że film Optimus Prime Solo byłby trudny

Producent Bumblebee Lorenzo di Bonaventura przyznał, że nakręcenie filmu spin-off Optimus Prime byłoby trudne. W ciągu ostatnich 11 lat powstało sześć filmów Transformers, z których wszystkie wyprodukowała Bonaventura. Optimus Prime był w centrum pierwszych pięciu filmów Transformers, ale szósty film był pierwszym filmem z tej serii i dał Bumblebee zaplecze w postaci spinoffu.

Bumblebee

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości,...

Zobacz więcej

Położony w latach 80-tych Bumblebee pokazał słynny czarno-żółty Transformer uciekający na Ziemię po tym jak Cybertron został przejęty przez deceptikony. Bumblebee gwiazda Hailee Steinfeld, Jorge Lendeborg Jr. i John Cena, z Travisem Knightem w roli reżysera. Podczas gdy film kręcił się głównie wokół Bumblebee, Optimus Prime, ponownie zabrzmiał w głosie Petera Cullena, nadal pojawił się w filmie. Postać ta odegrała w filmie bardzo ograniczoną rolę, ale Bumblebee jest nadal szóstym filmem Transformers, w którym znalazł się Optimus Prime. Teraz wygląda na to, że może dostać swój własny film solowy, ale może to być trudne.

Transformers: Ostatni Rycerz

"Transformers: Ostatni Rycerz" rozbija rdzeń mitu o tej popularnej serii, redefiniując zarazem pojęcie bohatera. Ludzie i Transformery toczą ze sobą w...

Zobacz więcej

Rozmawiając z Metrem, Bonaventura wspomniał, że film Optimus Prime jest nadal opcją, ale nie będzie to film łatwy do nakręcenia. Wyjaśniając trudności z Prime, Bonaventura wspomniał: "Trudno będzie z Optimusem, ma on zawsze rację, jest bardzo stoicki i jest człowiekiem kilku słów.... To tak jakby powiedzieć: "Zróbmy film o Obi-Wan Kenobi? Ale jak wiele można powiedzieć o Obi-Wan? To nie jest takie proste".