Stefan Malutki (2006)

Stefan Malutki 2019-01-07 05:54:15

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Stefan Malutki" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • El Ratón Pérez

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 30 min.

Data premiery

  • 2006-07-13

Studio

  • Buena Vista International

Kategoria wiekowa

  • TV-Y7

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Przygotujcie się na wielką przygodę! Dzielny Stefan Malutki - mała ciałem, ale wielka duchem mysz - zabierze Was w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż. Już niedługo przekonacie się, że istnieją bajki, które mogą stać się rzeczywistością? Mała Zuzia straciła właśnie swój pierwszy ząb. "Mleczakiem" dziewczynki zaopiekuje się Stefan Malutki, słynna odważna mysz, która, według legendy, zabiera dziecięce zęby zostawiając w zamian monety. Podczas akcji transportowania zęba Stefan zostaje napadnięty przez podłych złoczyńców, a jego życie wisi na włosku. Na ratunek Stefanowi ruszają Zuzia i jej kuzyn Robercik?

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film stefan malutki online. Reżyserem filmu jest Juan Pablo Buscarini. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 30 min. Premiera miała miejsce w czwartek 13 lipiec 2006. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Stefan Malutki" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Stefan Malutki" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.