Tini: Nowe życie Violetty (2016)

Tini: Nowe życie Violetty 2018-12-16 17:55:13

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Tini: Nowe życie Violetty" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Tini: El gran cambio de Violetta

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Data premiery

  • 2016-04-01

Zobacz również

Zarys fabuły

Scenariusz filmu, odzwierciedlając wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat "Violetty" i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film tini: nowe życie violetty online. Reżyserem filmu jest Juan Pablo Buscarini. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Premiera miała miejsce w piątek 01 kwiecień 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Tini: Nowe życie Violetty" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Tini: Nowe życie Violetty" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.